[WIDEO] Zwycięska bramka Macieja Rybusa!

23 kwi 2016, 20:37

Reprezentant Polski strzelił bramkę oraz nie wykorzystał karnego w wygranym 1:0 spotkaniu z Rubinem Kazań.

Drużyna Rybusa prezentowała się dużo lepiej od samego początku. Już w 20. minucie gracz Tereka Groznego oddał groźny strzał, który uderzył w plecy przeciwnika i zmierzał wprost do bramki. Fantastycznie wybronił to Sierhiej Ryżikow.

W 32. minucie w polu karnym faulował Gokdeniz Karadeniz. Rzut karny… Do piłki podchodzi właśnie Polak. Niestety fatalnie to wyglądało… Piłka uderzona w sam środek nie sprawiła kłopotów bramkarzowi Rubina Kazania.

W 35. minucie doszło do zadośćuczynienia. Cudownego zadośćuczynienia. Rybus minął Ryżikowa i z ostrego kąta wpakował piłkę do bramki.

69. minuta przyniosła nam zmianę. Za Rybusa na plac gry wszedł Igor Lebedienko. W 84. minucie Terek znowu nie wykorzystał karnego. Nie miało to w rezultacie końcowym wielkiego znaczenia. Drużyna Polaka zainkasowała ważne 3 punkty. Szansa na 4. miejsce i eliminacje do Ligi Europejskiej wciąż przed nimi.