Strona główna Lekkoatletyka HME Belgrad 2017 HME Belgrad 2017: Kapitalna sztafeta! Mamy złoto!!!

HME Belgrad 2017: Kapitalna sztafeta! Mamy złoto!!!

1
PODZIEL SIĘ
foto: www.zimbio.com

Kobieca sztafeta 4×400 metrów zdobyła dziś trzecie złoto dla reprezentacji Polski na halowych mistrzostwach Europy w Belgradzie! Polki w składzie Wyciszkiewicz, Hołub, Baumgart, Święty nie dały szans rywalkom i zdobyły złoto!!!

Nasze zawodniczki rozpoczęły dobrze, ale zła zmiana spowodowała, że zaczynaliśmy drugą zmianę z trzeciego miejsca. Świetnie pobiegła Małgorzata Hołub, która wyprowadziła sztafetę na drugą pozycję. Niewiarygodnie na trzeciej zmianie pobiegła Iga Baumgart, która wyprzedziła Brytyjki i z bardzo dużą przewagą wypuściła na ostatnia zmianę Justynę Święty. Nasza brązowa medalistka nie dała już nikomu szans i dobiegła na pierwszej pozycji zdobywając dla Polski szósty złoty medal na mistrzostwach w Belgradzie.

Dzięki złocie naszych biegaczek zapewniliśmy sobie końcowy triumf w klasyfikacji medalowej!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNiedzielne granie w BLK
Następny artykułLM: Porażka wicemistrzów Polski w arcytrudnym meczu
Sport to moje główne hobby. Począwszy od futbolu, a kończywszy na...szachach. W swoim życiu miałem styczność z wieloma dyscyplinami. Koszykówka, siatkówka, piłka nożna, tenis czy bieganie. Teraz postanowiłem to doświadczenie i wiedzę przelewać na nowy projekt Polski-sport.pl!

1 komentarz