LM: Skra wygrywa za trzy punkty!

5 lis 2014, 21:06

Nie bez żadnych problemów, ale Skra Bełchatów dość pewnie zwyciężyła w pierwszym spotkaniu tej edycji Ligi Mistrzów siatkarzy! Podopieczni Miguela Falascy zwyciężyli na wyjeździe z Jihostroj Czeskimi Budziejowicami 3:1!

Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęli gospodarze, którzy wygrali pierwszego seta 25:20. Kiedy wszystkim się wydawało, że losy spotkania rozstrzygną się szybko, w trzech setach do głosu zaczęli dochodzić siatkarze mistrza Czech, którym udało się wygrać drugą partię 25:23!

Kolejne odsłony to już jednak totalna dominacja mistrzów Polski, którzy wygrali je odpowiednio 25:17 i 25:18! W drugiej serii meczów Bełchatowianie zmierzą się na własnym parkiecie z  Precurą Antwerpia.

Jihostroj Czeskie Budziejowice – PGE Skra Bełchatów 1:3 (20:25, 25:23, 17:25, 18:25)

Jihistroj: Sulista, Habr, Krisko, Kuliha, Mach, Sobotka, Hubka (libero)

PGE Skra: Uriarte, Wlazły, Kłos, Lisinac, Conte, Marechal, Tille (libero) oraz Brdjović, Marechal