Absurdalna bramka w Fortuna 1 Lidze. Bramkarz z asystą przy trafieniu rywali [WIDEO]

18 gru 2023, 19:53

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas poniedziałkowego spotkania Fortuna 1 Ligi pomiędzy Miedzią Legnica i Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. W 27. minucie meczu bramkarz gości zanotował asystę przy trafieniu Kamila Drygasa, po którym ekipa z Dolnego Śląska wyszła na prowadzenie 1:0.

Niefortunne zagranie bramkarza Bruk-Bet Termaliki

Początek meczu zamykającego 19. kolejkę Fortuna 1 Ligi był wyrównany, ale z każdą kolejną minutą coraz częściej sytuacje pod bramką rywali stwarzali gospodarze. Pierwsze trafienie Miedzi padło jednak po “prezencie” od Tomasza Loski, który był w tym meczu podstawowym golkiperem zespołu z Niecieczy.

W 27. minucie piłkarze Bruk-Bet Termaliki starali się wyprowadzić piłką od własnego pola karnego, ale w pewnym momencie bramkarz gości popełnił katastrofalny w skutkach błąd. Loska otrzymał podanie od Lukasa Spendlhofera i po chwilę zagrał tak niefortunnie, że futbolówka znalazła się pod nogami Kamila Drygasa. Były piłkarz takich klubów jak Lech Poznań czy Pogoń Szczecin wykorzystał ten błąd i otworzył wynik spotkania.

Po przerwie Drygas zdobył bramkę na 2:0. Dzięki temu 32-letni piłkarz jest jednym z najlepszych strzelców na zapleczu Ekstraklasy. W 19. kolejkach zaliczył on dziewięć trafień. Spotkanie Miedź Legnica – Bruk-Bet Termalica Nieciecza zakończyło się wynikiem 2:2. Gole dla gości zdobyli Wojciech Jakubik i Adam Radwański.

Kim jest Vitor Roque kupiony przez Barcelonę? 18-letni napastnik ma być impulsem dla Lewandowskiego