Adam Nawałka przejmie Wisłę Kraków?! Jest jeden problem

6 gru 2023, 18:54

Po odejściu Radosława Sobolewskiego, władze Wisły Kraków rozpoczęły poszukiwania nowego trenera. Tymczasowym menedżerem jest Mariusz Jop, ale jednym z kandydatów na stałe jest Adam Nawałka. Okazuje się, że na zatrudnienie byłego selekcjonera trzeba byłoby poczekać.Nawałka jedną z opcji dla Wisły Kraków

Przed kilkoma dniami Radosław Sobolewski przestał pełnić funkcję trenera Wisły Kraków. Dotychczasowy menedżer “Białej Gwiazdy” postanowił złożyć dymisję tuż po przegranym 1:2 spotkaniu z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza. Rezygnacja została przyjęta przez władze klubu.

Od razu rozpoczęły się poszukiwania jego następcy. W gronie potencjalnych kandydatów zaczęło się przewijać nazwisko byłego selekcjonera reprezentacji Polski Adama Nawałki. Nawet jego nieudany krótki epizod w Lechu Poznań nie sprawił, że 66-latek wypadł z tzw. obiegu trenerów.

Nawałka dopiero od stycznia?

Jak się jednak okazuje, potencjalne zatrudnienie Nawałki nie będzie wcale takie łatwe. Jak informuje Onet, sam 66-latek miał przekazać władzom “Białej Gwiazdy”, że ewentualne rozpoczęcie pracy już teraz byłoby niemal niemożliwe. Powodem mają być “sprawy osobiste”.

Rzekomo były selekcjoner miałby być gotowy do pracy już od stycznia, ale wątpliwe, aby władze Wisły czekały aż do okresu przygotowań do wiosennej rundy. Niewykluczone jednak, że skoro tymczasowym trener jest Mariusz Jop, to klub poczeka na unormowanie się osobistych spraw u Nawałki.Widzew zagra w ćwierćfinale PP. Po raz pierwszy od 21 lat!

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA