Ależ błąd Marcina Bułki! Podarował gola rywalowi [WIDEO]

16 gru 2023, 19:13

Marcin Bułka nie będzie zbyt miło wspominał meczu w 16. kolejce francuskiej Ligue 1. Jego OGC Nice przegrało na wyjeździe 1:3 z Le Havre, a polski bramkarz popełnił poważny błąd przy pierwszej bramce dla gospodarzy. Przy dwóch kolejnych trafieniach nie miał już szans.

Duży błąd Marcina Bułki

Marcin Bułka w tym sezonie znajduje się w kapitalnej dyspozycji. Bramkarz OGC Nice w 15 rozegranych jak dotąd spotkaniach Ligue 1 zachował aż 10 czystych kont, przodując pod tym względem w całej Europie. W sobotnim spotkaniu 16. kolejki reprezentant Polski nie miał jednak swojego dnia.

Drużyna z Nicei zanotowała drugą porażkę w obecnych rozgrywkach, przegrywając na wyjeździe 1:3 z Le Havre. Swój udział miał w tym niestety Polak. Już w 5. minucie zaliczył niepewną interwencję, po której do piłki dopadł Emmanuel Sabbi i skierował ją do siatki.

Przy dwóch kolejnych trafieniach Bułka nie miał już większych szans. W 35. minucie na 2:0 podwyższył Sabbi, a trzecią bramkę w 51. minucie z rzutu karnego strzelił Mohamed Bayo. Mimo porażki 1:3, OGC Nice w dalszym ciągu zajmuje drugie miejsce w tabeli Ligue 1.

Puszcza nie odpuszcza! Z 0:3 na 3:3, Jagiellonia traci punkty