Asseco Resovia Rzeszów uległa Mistrzowi Niemiec!

Aktualizacja: 4 gru 2014, 21:15
4 gru 2014, 19:46

Asseco Resovia Rzeszów, która podejmowała dzisiaj u siebie Mistrza Niemiec nie wykorzystała atutu własnej hali i przegrała 0:3.

Już na początku pierwszego seta zaczęły się problemy rzeszowian. Popełniali mnóstwo błędów i nie potrafili skończyć piłki w ataku. Nic więc dziwnego, że zostali rozgromieni przez rywala 16:25.

Początek drugiej partii rozpoczął się dla gospodarzy dużo lepiej. Co z tego, skoro po pierwszej przerwie technicznej zaczęli tracić do przeciwnika coraz więcej punktów? Nie potrafili dogonić rywali i ostatecznie przegrali 22:25.

Również na początku trzeciego seta rzeszowanie próbowali nawiązać równorzędną walkę. Nie potrafili jednak przebić się przez blok rywala. Mimo licznych zmian Resovii nie udało sie uratować tego seta i przegrali 19:25, a cały mecz 0:3.

Asseco Resovia Rzeszów – Berlin Recycling Volleys 0:3 (16:25, 22:25, 19:25)

Składy zespołów:
Resovia: Lotman (4), Nowakowski (13), Tichacek, Schöps (9), Buszek (2), Holmes (2), Ignaczak (libero) oraz Penczew (3), Drzyzga, Perłowski (2), Ivović (5)
Recycling Volleys: Carroll (5), Bontje (7), Kmet (7), Touzinsky (11), K. Shoji (4), Kromm (19), E.Shoji (libero) oraz Fischer, Kuhner, Krystof, De Marchi