Strona główna Koszykówka Beniaminek TBL wznowi treningi 17 sierpnia

Beniaminek TBL wznowi treningi 17 sierpnia

0

Miasto Szkła Krosno 17 sierpnia wznowi treningi. W planach ekipy z Podkarpacia znajduje się kilka mocno obsadzonych turniejów.

Jak w latach ubiegłych Biało – Zieloni będą korzystając z bogatej infrastruktury sportowej miejscowego MOSiR-u Krosno. Na chwilę obecną skład beniaminka TBL liczy jedenastu zawodników. Są to: Dawid Bręk, Royce Woolridge, Szymon Rduch, Dariusz Oczkowicz, Patryk Pełka, Jakub Dłuski, Filip Małgorzaciak, Dariusz Wyka, Chris Czerapowicz, Kareem Maddox, Szymon Jaworski. Zawodnicy z Polski rozpoczną przygotowania 17 lipca. Dzień później do zespołu dołączą dwaj pozyskani w lecie amerykanie Royce Woolridge i Kareem Maddox. Chris Czerapowicz został powołany do szerokiej kadry Szwecji i w Krośnie powinien pojawić się w okolicach 20 sierpnia.

Pierwszym sprawdzianem podopiecznych Michała Barana będą Mistrzostwa Podkarpacia, które odbędą się 9-11 września w Stalowej Woli. Tydzień później krośnianie wezmą udział w turnieju, który odbędzie się w Tarnobrzegu. W ostatni weekend września podopieczni Michała Barana wybiorą się na mocno obsadzony turniej do Lublina. Krośnianie tydzień przed startem ligi zagrają jeszcze dwumecz z zespołem z ekstraligi słowackiej.

Komentarze