Strona główna Pilka reczna Katar 2015 Biegler powołał kadrę na mecz z Tunezją

Biegler powołał kadrę na mecz z Tunezją

0

Michael Biegler- trener polskich szczypiornistów powołał kadrę na najbliższe trzy zgrupowania oraz mecz towarzyski z Tunezją. W kadrze nie brakuje niespodzianek na czele z Maciejem i Tomaszem Gębałą. Do kadry po dłuższej przerwie powróci też Mateusz Jachlewski!

Zawodnicy powołani na konsultację szkoleniową w terminie 20-24.10.2014
1. Morawski Adam – SPR Wisła Płock SA
2. Kornecki Mateusz – KS Górnik Zabrze
3. Daćko Marek – KS Górnik Zabrze
4. Niewrzawa Paweł – KS Górnik Zabrze
5. Czuwara Jan – MKS Zagłębie Lubin
6. Gumiński Wojciech – MKS Zagłębie Lubin
7. Kostrzewa Damian – SPR Stal Mielec
8. Szpera Marek – SPR Stal Mielec
9. Krzysztofik Damian – SPR Stal Mielec
10. Jachlewski Mateusz – KS Vive Tauron Kielce
11. Krajewski Przemysław – KS Azoty Puławy
12. Masłowski Piotr – KS Azoty Puławy
13. Majdziński Maciej – MMTS Kwidzyn
14. Zadura Przemysław – MMTS Kwidzyn
15. Seroka Mateusz – MMTS Kwidzyn
16. Potoczny Michał – MMTS Kwidzyn
17. Góralski Mateusz – MKS Piotrkowianin Piotrków Tr.
18. Moryto Arkadiusz – SKS Kusy Kraków/SMS
19. Walczak Patryk – KS Pogoń Handball Szczecin
20. Szczepanik Kacper – KSSPR Końskie
21. Gębala Tomasz – SC Magdeburg (GER)
22. Gębala Maciej – SC Magdeburg (GER)
Zawodnicy powołani na cykl akcji szkoleniowych w terminie 24.10-02.11.2014
1. Szmal Sławomir – KS Vive Tauron Kielce
2. Bielecki Karol – KS Vive Tauron Kielce
3. Jurecki Michał – KS Vive Tauron Kielce
4. Lijewski Krzysztof – KS Vive Tauron Kielce
5. Grabarczyk Piotr – KS Vive Tauron Kielce
6. Chrapkowski Piotr – KS Vive Tauron Kielce
7. Wichary Marcin – SPR Wisła Płock SA
8. Wiśniewski Adam – SPR Wisła Płock SA
9. Jurkiewicz Mariusz – SPR Wisła Płock SA
10. Syprzak Kamil – SPR Wisła Płock SA
11. Daszek Michał – SPR Wisła Płock SA
12. Orzechowski Robert – KS Górnik Zabrze
13. Kuchczyński Patryk – KS Górnik Zabrze
14. Gliński Rafał – SPR Stal Mielec
15. Jaszka Bartłomiej – Fuechse Berlin (Niemcy) – tylko 25-26.10
16. Paczkowski Paweł – Dunkerque Handball (FRA)
Zawodnicy powołani na cykl akcji szkoleniowych w terminie 27.10-02.11.2014
1. Jurecki Bartosz – SC Magdeburg (GER)
2. Rojewski Andrzej – SC Magdeburg (GER)
3. Wyszomirski Piotr – Pick Szeged (HUN)