Strona główna Pilka reczna Biegler trenerem triumfatora Ligi Mistrzów?!

Biegler trenerem triumfatora Ligi Mistrzów?!

0

Michael Biegler zostanie nowym szkoleniowcem Hambura HSV? Tak sądzą niemieccy dziennikarze przebywający w Katarze na Mistrzostwach Europy. Sam Biegler na razie sprawy nie komentuje. 

Niemieccy dziennikarze są przekonani, że selekcjoner naszej reprezentacji niebawem zostanie trenerem Hamburga. Ponoć Biegler jest w bardzo dobrych relacjach z prezesem niemieckiego zespołu, Andreasem Rudolphem.

Dziennikarze nie są jednak zgodni co do tego kiedy 53- letni szkoleniowiec obejmie zespół HSV. Jedni twierdzą że nastąpi to zaraz po zakończeniu katarskich mistrzostw, a drudzy że dopiero po zakończeniu obecnego sezonu.

Biegler nie chce na razie komentować tych doniesień.

Jestem aktualnie na mistrzostwach świata i nie chcę o tym mówić. Cały dzień pracuję dla zespołu i nie chcę o tym myśleć, bo mamy naprawdę bardzo dużo pracy. Przychodziły do mnie oferty z różnych klubów, ale nie zwracałem na nie uwagi, bo przygotowywaliśmy się do mistrzostw, a teraz jesteśmy w Katarze – powiedział 53-latek.

HSV Hamburg to zwycięzca Ligi Mistrzów w sezonie 2012/2013. Jednak w poprzednim roku klub popadł w ogromne kłopoty finansowe. Z zespołu odeszli najlepsi gracze, a o mały włos drużyna nie została zdeklasowana do III ligi.