Brazylia w finale!!!

20 wrz 2014, 19:21

Brazylijczycy nie bez problemów pokonali Francję i zagrają w finale. Mecz zakończył się wynikiem 3:2!

Pierwszy set bardzo dobrze zaczęli Brazylijczycy, a Francuzi wydawali się być nieco zaspani. Wszystko im wychodziło, a seta wygrali do 18. W drugim secie to Francja była stroną dominującą. Brazylijczycy wydawali się być zaskoczeni dobrą grą rywali. W końcówce starali się gonić wynik, ale ostatecznie polegli do 23.

Trzeci set padł łupem Brazylii, która przypomniała sobie jak powinno się grać  w siatkówkę. Francuzi nie mogli sobie poradzić z dobrze grającą Brazylią, i przegrała seta do 23. Czwarty set z kolei Brazylia przegrała jakby na własne życzenie… Bardzo łatwo traciła punkty i popełniała dziecinne wręcz błędy. Rywale wyczuli okazję i doprowadzili do tie-breaka.

W decydującym secie ostatecznie to Brazylia okazała się lepszą drużyną i czeka już na rywala w finale.

Brazylia 3:2 Francja (25:18,23:25,25:23,22:25,1512)