Czarodzieje pokonani w Los Angeles!

21 mar 2015, 06:50

Nie udała się zbytnio wyprawa Wizards do Los Angeles. Czarodzieje liczyli na to, że uda się podtrzymać bardzo dobrą passę zwycięstw w NBA, lecz ten plan nie wypalił. Zespół Marcina Gortata przegrał mecz z Clippers 113 do 99!

W hali Stables Arena lepiej mecz zaczęli goście, którzy prowadzili 3:0 i 5:3 jednak później już niepodzielnie panowali gospodarze na parkiecie wygrywając kwartę  35 do 21. Taki obrót spraw nie załamał gry Wizards ale drugą kwartę udało się im się tylko zremisować. W trzeciej i czwartej kwarcie zespół Randy Whitmana również nie odrobił strat i ostatecznie przegrał z podopiecznymi Doca Riversa 113 do 99!

Marcin Gortat zagrał dobre spotkanie przebywając na parkiecie prawie 30 minut. W tym czasie zdobył 12 punktów, 2 asysty, zanotował 5 zbiórek (3 w defensywie i dwie w ofensywie) i 2 faule.