Dlaczego warto przyjechać do Torunia na inaugurację Speedway Best Pairs?

2 mar 2017, 21:57

Pierwsza runda Speedway Best Pairs zbliża się wielkimi krokami. Kibice wciąż mają szansę na zadeklarowanie swojej obecności podczas Speedway Best Pairs 25 marca na toruńskiej Motoarenie. Nie jesteście jeszcze przekonani? Oto pięć powodów dla których zdecydujecie się na rozpoczęcie sezonu razem z cyklem SBP.

Po pierwsze – bilety.
Niedawno ruszyła sprzedaż wejściówek na inauguracyjną rundę Speedway Best Pairs w Toruniu. One Sport, organizator zawodów, postawił w tym roku na tańsze bilety dla wszystkich kibiców, którzy będą chcieli zobaczyć zarówno zmagania SBP, jak i pierwszy z finałów Speedway Euro Championship. Pakiet biletów na obydwie imprezy można kupić nawet 50% taniej! Jeżeli jednak nie możemy pojawić się na dwóch inauguracjach nie ma obaw. Wejściówki na Speedway Best Pairs można nabyć w bardzo atrakcyjnej cenie, a panie uprawnione są do korzystania z ulgi.

Po drugie – Motoarena.
Jeden z najpiękniejszych żużlowych stadionów na świecie jest w stanie pomieścić ponad 17 000 kibiców. Na taką właśnie frekwencję liczą organizatorzy wyścigów par. Przecież od dawna wiadomo, że najlepiej kibicuje się wśród innych żużlowych fanatyków. Rekord toruńskiego owalu wynosi 56,40 s. i należy do Grega Hancocka. Może podczas Speedway Best Pairs będziecie mogli na własne oczy zobaczyć, jak tę barierę czasową łamie któryś z Waszych ulubionych zawodników? Nie wolno Wam tego przegapić!

Po trzecie – Grid Girls.
Wiele pięknych dziewczyn ma szansę na przeżycie przygody swojego życia oraz uzależnienie od absolutnie najpiękniejszego sportu. Na stronie SEC obecne podprowadzające odkrywają przed kibicami karty i opisują kulisy swojej pracy.
– Czarny sport jest bardzo emocjonujący, szczególnie, jeśli swoim idolom kibicuje się na żywo. Ludzie zwracają uwagę na nasz entuzjazm i energię, im też się to udziela – relacjonuje Sinem.
Mamy nadzieję, że po takiej zachęcie zechcecie wspólnie z dziewczynami kibicować naszym żużlowcom w Toruniu.

Po czwarte – data zawodów.
Najgorszy dla kibica żużlowego nie jest wcale deszcz uniemożliwiający zawody, przegrana ukochanej drużyny, czy dłuższa kontuzja lidera teamu. Największą zmorą jest zimowa przerwa między kolejnymi sezonami. Bo przecież ile można czekać na ten niepowtarzalny ryk silników, zapach metanolu
i niesamowitą wrzawę na trybunach? Na szczęście toruńskie zawody Speedway Best Pairs odbędą się już 25 marca! To jedna z pierwszych żużlowych imprez organizowanych w kraju nad Wisłą.

Po piąte – zawodnicy.
Obsada zawodów to wisienka na torcie w całym naszym zestawieniu. Niedawno poznaliśmy składy wszystkich drużyn biorących udział w walce o tytuł najlepszej pary. W składach nie zabraknie najlepszych zawodników walczącym w SBP oraz SEC – Bartosza Zmarzlika, Jasona Doyla, Vaclava Milika, Krzysztofa Kasprzaka. Na Motoarenie ujrzymy oczywiście również Australijczyka Chrisa Holdera, czy żużlowego profesora Grega Hancocka, którzy na pewno pokażą nam wspaniałe show. Poniżej przedstawiamy składy, które powinny ostatecznie zadecydować o Waszej obecności w Toruniu. Do zobaczenia!

I runda Speedway Best Pairs, Toruń 25 marca. Początek zawodów godzina 17:30.
Pakiet bilet + bilet obejmujący toruńską rundę SBP (25.03) oraz SEC (30.06):

Strefa niebieska:
Bilet normalny: 65 zł
Bilet ulgowy: 25 zł
Strefa zielona:
Bilet normalny: 45 zł
Bilet ulgowy: 15 zł

Ceny biletów na I rundę cyklu SBP (Motoarena, Toruń) przedstawiają się następująco:
Strefa niebieska:
Bilet normalny: 35 zł
Bilet ulgowy: 10 zł
Strefa zielona:
Bilet normalny: 20 zł
Bilet ulgowy: 10 zł

Trybuna główna: 100 zł
Bilet VIP: 650 zł
Pakiet Meet & Greet: 1200 zł
Pakiet Meet&Greet (z miejscem noclegowym): 1500 zł
Program: 10 zł
Dzieci do 12 roku życia (rocznik 2005 i młodsi) : 1zł (bilet do kupienia w pakiecie z biletem normalnym). Dzieci do 7. roku życia wstęp darmowy (bez miejsca siedzącego)
Bilet ulgowy przysługuje kobietom, dzieciom (od 13 do 18 roku życia – 1999 rok i młodsi), uczniom (z ważną legitymacją szkolną), studentom (do 26 roku życia- 1991 i młodsi), emerytom i rencistom.

Źródło:inf. prasowa

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA