Strona główna Lekkoatletyka DME Bydgoszcz: Pewne zwycięstwo i atak na rekord Polski Piotra Liska!

DME Bydgoszcz: Pewne zwycięstwo i atak na rekord Polski Piotra Liska!

0
foto: zimbio.com

Za nami już także zakończony przed chwilą konkurs skoku o tyczce mężczyzn. Rozstrzygnięcia nadeszły po dwugodzinnej walce, a najważniejszym jest zwycięstwo niezawodnego Piotra Liska!

Wiele ludzi zgromadzonych na stadionie im. Zdzisława Krzyszkowiaka przyszło prawdopodobnie żeby zobaczyć jego loty. Piotr Lisek bo o nim mowa zaserwował kibicom najlepsze danie sportowe w postaci zwycięstwa w konkursie! Piotr Lisek bez większych problemów zwyciężył w konkursie pokonując poprzeczkę zawieszoną na wysokości 5.81 metrów!

Piotr po odpadnięciu reszty zawodników postanowił dać show i zaatakować własny rekord Polski. Poprosił sędziów, aby zawiesili poprzeczkę na wysokości 6.03 metrów i ruszył! W pierwszej próbie zabrakło naprawdę niewiele, a jęk kibiców był tego doskonałym dowodem. W drugiej próbie Lisek stracił poprzeczkę znacząco i podobny skok oddał w trzeciej próbie.

Na nowy rekord Polski będziemy musieli poczekać, jednak w tym momencie cieszymy się z kolejnego kompletu punktów, które wpływa na konto naszej reprezentacji!

Komentarze