Dobra passa powraca! PGE Atom Trefl Sopot wygrywa w Rzeszowie.

Aktualizacja: 18 sty 2015, 11:51
17 sty 2015, 22:33

W 16 kolejce zmierzyły się ze sobą drużyny Developres SkyRes Rzeszów z PGE Atom Trefl Sopot. Mecz odbył się bez niespodzianek. Przyjezdne pewnie wyszły na prowadzenie i ani na chwile nie oddały go rzeszowianką. Bez żadnego problemu skończyły seta do 16.

Druga partia zaczęła się podobnie. Dominowały dziewczyny z Sopotu. Na samym początku odskoczyły o parę oczek i tak już zostało do końca, jedynie powiększały swoją przewagę. Całego seta zakończyły do 15.

W trzecim secie zawodniczki z Rzeszowa się obudziły i od początku zaczęły walczyć o każdą piłkę i udało im się  objąć jednopunktową przewagę nad gośćmi, ale po czasie role się zamieniają i to Atom prowadzi. Końcówka meczu jednak jest nerwowa, bo drużyny na zmianę obejmują prowadzenie! I jednak w tym secie lepsze okazują się podopieczne Marcina Wojtowicza, które nadal nie składają broni i wygrywają tę partię do 23.

W czwartym secie podopieczne Lorenza Micelli mocno się zmotywowały i nie dały “wyrwać” sobie prowadzenia. Pewnie wygrywają tego seta do 16 i cały mecz 3:1. Zabierają ze sobą 3 punkty do Sopotu i nadal utrzymują 3 pozycję w tabeli.