Strona główna Koszykówka Dominika Owczarzak w Gorzowie

Dominika Owczarzak w Gorzowie

0
Dominika Owczarzak

Dwudziestosześcioletnia rozgrywająca, mająca doświadczenia w seniorskiej kadrze Polski podpisała kontrakt z ekipą z Gorzowa Wlkp.  Mowa o Dominice Owczarzak.Mimo młodego wieku będzie dla niej to dziewiąty sezon na poziomie ekstraklasy.

 

Bardzo się cieszę na możliwość gry w AZS-ie. Wiem, że jest to stabilny i dobrze zorganizowany klub, który zawsze walczy o najwyższe cele. Po rozmowie z trenerem Maciejewskim nie wahałam się zbyt długo z podjęciem decyzji. Teraz ciężko ocenić jak będzie wyglądała cała liga. Wierzę jednak, że ciężką i zespołową pracą osiągniemy wyznaczony cel. Osobiście chciałabym jak najlepiej organizować grę zespołu, aby każda z moich koleżanek miała możliwość wykorzystywania swoich największych atutów” – powiedziała Dominika Owczarzak

Owczarzak w ostatnim sezonie grała we Wrocławiu, gdzie w Energa Basket Lidze Kobiet notowała średnio 8,5 punktu, 6,4 asysty i 2,1 zbiórki.

Obserwuję grę Dominiki od kilku lat. Z sezonu na sezon robiła duży postęp. Niestety przytrafiła się jej ciężka kontuzja, która przyhamowała jej rozwój. Potrzebowała znów czasu, żeby wrócić do formy. W ostatnim sezonie pokazała, że jej gra, na bardzo trudnej pozycji jaką jest rozgrywająca, jest już naprawdę dojrzała. Kierowanie grą opanowała już na poziomie, który pozwala realnie myśleć, żeby powierzyć jej rolę pierwszej rozgrywającej naszego zespołu. Taką też rolę będzie spełniać w nadchodzącym sezonie. Wierzę w Dominikę i stąd jej propozycja gry dla nas. To może być udana współpraca na lata – powiedział na oficjalnej stronie zespołu trener Dariusz Maciejewski.

http://credit-n.ru/offers-zaim/creditter-srochnye-zaymi-online.html

Komentarze