Strona główna Żużel Druga runda MDMP (wyniki)

Druga runda MDMP (wyniki)

0

We wtorkowe popołudnie, 19. lipca w Rzeszowie, Częstochowie oraz Zielonej Górze rozegrana została druga runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski.

W dwóch pierwszych miejscowościach to gospodarze przejęli pałeczkę, zdobywając największą liczbę punktów. W Zielonej Górze najlepsi okazali się leszczynianie, którzy bezbłędnie odjechali zawody.

Wyniki z Rzeszowa:
I. Stal Betad Leasing Rzeszów – 39:
1. Mateusz Rząsa – (1,3,3,1,2,2) 12
2. Patryk Wojdyło – (2,0,2,3,3,2,u) 12
3. Grzegorz Bassara – (1,2,1,3,3,2,3) 15

II. KSM Krosno – 33:
13. Ernest Koza – (2,3,3,3,3,3,3) 20
14. Adrian Bialk – (2,d,2,2,2,1,2) 11
15. Bartosz Świącik – (0,u,u,w/u,1,1) 2

III. KM Cross Lublin – 19:
9. Emil Peroń – (1,1,1,0,3) 6
10. Krystian Włodarczyk – (2,1,0,0,1) 4
11. Kamil Brzeziński – (u,1,1,2,d) 4
12. Eryk Borczuch – (0,1,2,1,1) 5

Wanda Kraków – niesklasyfikowana
5. Michał Nowiński – (3,3,3,2,1,1) 13
6. Edward Mazur – (3,2,2,3,3,2) 15

Wyniki z Częstochowy:

I. Eko-Dir Włókniarz Częstochowa – 55:
1. Oskar Polis – (3,3,-,2,3) 11
2. Hubert Łęgowik – (3,3,3,3) 12
3. Michał Gruchalski – (3,-,3,3,2) 11
4. Damian Dróżdż – (2,3,-,3,3) 11
17. Mateusz Borowicz – (2,3,3,2) 10

II. MRGARDEN GKM Grudziądz  – 32:
5. Marcin Nowak – (3,2,3,2,2,2,3) 17
6. Mike Trzensiok – (2,1,0,3,2,2,3) 13
7. brak zawodnika
8. Mateusz Danielewicz – (1,0,0,0,0,1) 2

III. Get Well Toruń – 20:
9. Marcin Kościelski – (2,2,1,0,0) 5
10. Igor Kopeć-Sobczyński – (1,1,1,1,2) 6
11. Dawid Krzyżanowski – (1,2,1,w,w) 4
12. Marcin Turowski – (1,1,1,2,u) 5

IV. Lokomotiv Daugavpils – 13:
13. Jewgienij Kostygow – (0,2,2,1,1) 6
14. Oleg Michaiłow – (0,1,2,0,1) 4
15. Denis Zworygin –(0,0,0,1,1) 2
16. Davis Kurmis – (0,0,0,1,0) 1

Wyniki z Zielonej Góry:

I. Unia Leszno – 45:
5. Daniel Kaczmarek – (3,3,3,3,3) 15
6. Dominik Kubera – (3,3,3,3,3) 15
7. Bartosz Smektała – (3,3,3,3,3) 15
8. Wiktor Lis – (w,w) 0

II. Falubaz Zielona Góra – 41:
1. Alex Zgardziński – (2,2,2,2,2) 10
2. Mateusz Burzyński – (3,2,w,2,2) 9
3. Sebastian Niedźwiedź – (2,2,2,3,2) 11
4. Arkadiusz Potoniec – (2,2,-,2,3) 9
17. Damian Pawliczak – (2) 2

III. Kolejarz Opole – 18:
9. Kamil Kamiński – (1,0,1,1,0) 3
10. Adrian Woźniak – (0,1,3,1,0) 5
11. Tomasz Gąsior – (1,3,2,1,0) 7
12. Tomasz Olczak – (w,d,0,1,2) 3

IV. Kolejarz Rawicz – 11:
13. Bartosz Kibała – (d,d) 0
14. Jarosław Krzywosz – (1,d,u,0,1) 2
15. Marek Lutowicz – (2,0,1,0,1) 4
16. Przemysław Liszka – (1,1,w,2,1) 5

Komentarze