Duże zainteresowanie SBP w Toruniu! Będzie komplet na Motoarenie?

18 mar 2017, 12:30

Już za nieco ponad tydzień odbędzie się pierwsza, inauguracyjna runda Speedway Best Pairs w Toruniu. Jak mówią organizatorzy, zainteresowanie tą imprezą jest bardzo duże. Przypomnijmy, że zawody w Toruniu będą pierwszą oficjalną imprezą w Polsce w 2017r.

Speedway Best Pairs w Toruniu będzie znakomitym przetarciem dla zawodników przed zbliżającym się nieubłaganie sezonem żużlowym w Polsce. Nic dziwnego, że zainteresowanie kibiców, jak i mediów jest bardzo duże. Swój przyjazd zapowiedzieli także liczne grono dziennikarzy z zagranicy – Jak widać, nie tylko kibice są spragnieni żużla, ale także dziennikarze – mówi Radosław Zieliński, koordynator ds. mediów w One Sport.

Liczymy na to, że w ostatnim tygodniu, kiedy będzie pogoda, kibice ruszą po bilety. W końcu to inauguracja. Na ten moment wejściówki sprzedają się bardzo dobrze. Mamy nadzieję, że stadion wypełni się po brzegi i przede wszystkim nie zabraknie emocji na torze – dodaje Zieliński.

Pierwsza runda Speedway Best Pairs odbędzie się już 25 marca. Początek zawodów o godzinie 17:30.

Ceny biletów na I rundę cyklu SBP (Motoarena, Toruń) przedstawiają się następująco:

Strefa niebieska:
Bilet normalny: 35 zł
Bilet ulgowy: 10 zł

Strefa zielona:
Bilet normalny: 20 zł
Bilet ulgowy: 10 zł

Trybuna główna: 100 zł
Bilet VIP: 650 zł
Pakiet Meet & Greet:1200 zł
Pakiet Meet&Greet (z miejscem noclegowym): 1500 zł
Program:10 zł

Dzieci do 12 roku życia (rocznik 2005 i młodsi) : 1zł (bilet do kupienia w pakiecie z biletem normalnym). Dzieci do 7. roku życia wstęp darmowy (bez miejsca siedzącego)

Bilet ulgowy przysługuje kobietom, dzieciom (od 13 do 18 roku życia – 1999 rok i młodsi), uczniom (z ważną legitymacją szkolną), studentom (do 26 roku życia- 1991 i młodsi), emerytom i rencistom.

Źródło:inf. własna

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA