Efekt Cristiano Ronaldo. Telewizja Polska pokaże ligę saudyjską

Mecze Al-Nassr z Cristiano Ronaldo będzie można oglądać na kanałach TVP. Telewizja Polska zakupiła prawa do transmisji ligi saudyjskiej i zamierza pokazywać spotkania z udziałem Portugalczyka. To jednak nie wszystko. Nadawca upubliczni również zmagania o Superpuchar Arabii Saudyjskiej.

Liga saudyjska w TVP od 3 lutego. Wcześniej Superpuchar

Cristiano Ronaldo zimą zrezygnował z gry na najwyższym, europejskim poziomie i ostatnie lata swojej kariery postanowił poświęcić dla ekipy Al-Nassr. Portugalczyka skusiła bajeczna oferta z Bliskiego Wschodu, na mocy której 37-latek zarobi nawet 200 milionów euro. Za jeden sezon gry.

W nowej drużynie Ronaldo zadebiutował 22 stycznia. Jako kapitan zagrał w meczu gwiazd ligi arabskiej (Al-Hilal & Al-Nassr), które w starciu towarzyskim zmierzyły się z ekipą PSG. Następnie wziął udział już w meczu ligowym z Al-Ettifaq (1:0). W tym momencie ekipa Portugalczyka jest liderem saudyjskich rozgrywek.

Kolejne mecze z udziałem Ronaldo będzie można śledzić na żywo z polskim komentarzem. Telewizja Polska poinformowała, że zakupiła prawa do rozgrywek ligi saudyjskiej. Mecze z udziałem Al-Nassr będzie można oglądać w serwisie tvpsport.pl oraz aplikacji mobilnej. Wybrane spotkania będą też transmitowane na antenie TVP Sport. Pierwsze zaplanowane jest na 3 lutego.

To jednak nie wszystko. Telewizja Polska pokaże nie tylko tamtejsze zmagania ligowe, ale również rywalizację o Superpuchar Arabii Saudyjskiej.  W turnieju The Berain Saudi Super Cup wezmą udział cztery zespoły. Mecze zaplanowano na czwartek (26 stycznia) oraz niedzielę (29 stycznia).

PSG wygrywa z gwiazdami saudyjskiej ligi. Messi i Ronaldo trafiali do siatki

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

Udostępnij

Reklama

SOCIAL MEDIA

Reklama