EuroCup: Remis CCC w Moskwie

Aktualizacja: 31 sty 2023, 11:52
29 sty 2020, 20:05

W rewanżowym spotkaniu 1/16 finału Women Euro Cup mistrzynie Polski zremisowały z MBA Moskwa 82:82. Do następnej rundy awansują polkowiczanki.

“Pomarańczowe” od początku spotkania chciały pokazać, że i w rewanżu chcą powalczyć o korzystny wynik. Początki były nie były obiecujące. Ekipa z stolicy Moskwy prowadziła w pewnym momencie dziesięcioma oczkami. Kiedy na tablicy był wynik 32:22 dla gospodyń punktować zaczęły Artemis Spaniu i Maria Conde. CCC jeszcze przed przerwą odrobiły prawie wszystkie straty. Po dwóch kwartach było 41:40 dla MBA. Po zmianie stron CCC grało  skutecznie wychodząc na prowadzenie. Jednak szybko MBA chciało odpowiedzieć i zrobiło to skutecznie. Gdy po trzech kwartach było 65:72 MBA nie chciało tanio skóry sprzedać. W ostatniej kwarcie odrobiły wszystkie straty. Remis 82:82 ozanczał w przypadku tego spotkania zakończenie rywalizacji, gdyż liczy się suma punktów z dwumeczu. A pierwsze spotkanie padło łupem mistrzyń Polski.

MBA MOSKWA – CCC POLKOWICE 82:82 (24:20, 17:20, 24:32, 17:10)