Eurofarm Pelister – Industria Kielce: Gdzie i o której oglądać (24.10)? Transmisja

Aktualizacja: paź 25 2023, 10:15
paź 25 2023, 06:00

Następnym rywalem podopiecznych Tałant Dujszebajewa w Lidze Mistrzów EHF będzie mistrz Macedonii Północnej. Uchodzący za najsłabszą drużynę w grupie A Eurofarm Pelister, w pierwszych pięciu spotkaniach nie zdobył nawet jednego punktu. W środę nikt nie wyobraża sobie więc innego scenariusza, jak tylko wygrana Industrii Kielce. Gdzie i kiedy oglądać to spotkanie?

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Eurofarm Pelister – Industria Kielce: Gdzie oglądać? Transmisja

Spotkanie Eurofarm Pelister – Industria Kielce rozegrane zostanie w środę (25 października), a rozpocznie się o godzinie 20:45. Transmisje wszystkich meczów Ligi Mistrzów EHF są dostępne w Eurosporcie 1 i Eurosporcie Extra w Playerze.

Rywale kielczan są najsłabszym zespołem w całej grupie

Sytuacja mistrzów Polski po pierwszych pięciu seriach gier nie jest dobra. Świętokrzyska drużyna wygrała dwa mecze, jeden zremisowała, a także odniosła dwie porażki. W tym momencie pięciopunktowa zdobycz daje Indsutrii Kielce dopiero szóste miejsce w tabeli grupy A. Przed reprezentantami naszego plasują się Aalborg, RK Zagrzeb, Kolstad, THW Kiel czy PSG.

Na szczęście w środę kielczanie będą mieli doskonałą szansę, aby nadrobić punkty do czołówki. Zawodnicy prowadzeni przez Tałanta Dujszabajewa zmierzą się z Eurofarmem Pelister. Macedończycy w pierwszych pięciu spotkaniach nie potrafili ugrać nawet jednego punktu i aktualnie plasują się na dnie tabeli. Ich bilans to 109 strzelonych i aż 150 straconych bramek.

Były trener reprezentacji Polski wraca do pracy. Poprowadzi klub z ORLEN Superligi

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA