Euroliga: Kolejna porażka Stelmetu

31 paź 2015, 12:19

Stelmet BC Zielona Góra odniósł kolejną porażkę w rozgrywkach Euroligi. Mistrzowie Polski tym razem przegrali z Lokomotiwem Kubań.

Zielonogórzanie ten mecz rozpoczęli naprawdę dobrze. Grali jak równy z równym z liderem grupy. Po pierwszej kwarcie to właśnie polski zespół prowadził 15:13. Później niestety było już gorzej. Do głosu doszli goście i do przerwy wyszli na dwupunktowe prowadzenie.

Po przerwie graczom Stelmetu nie udało się odrobić strat. Na początku gra mistrzów Polski się układała i polscy koszykarze cały czas byli w grze. O końcowym rezultacie zaważyła ostatnia kwarta w której Stelmet uległ 18:24. Wydaje się, że zawodnicy znowu nie wytrzymali presji tak jak to był w ostatnim meczu z FC Barceloną.

Stelmet Zielona Góra – Lokomotiw Kubań Krasnodar 75:83 (15:13, 23:27, 19:19, 18:24)

Stelmet: Bost 16, Moldoveanu 16, Ponitka 9, Borovnjak 8, Szewczyk 7, Zamojski 7, Koszarek 6, Djurisić 3, Hrycaniuk 2, Reynolds 1, Gruszecki 0

Lokomotiw: Delaney 25, Claver 13, Broekhoff 12, Woronow 9, Draper 7, Singleton 6, Zubkow 6, Bykow 5, Zozulin 0