Ewa Różańska z sensacyjnym srebrem w rzucie młotem. Godnie zastąpiła Anitę Włodarczyk

17 sie 2022, 23:00

Ewa Różańska napisała nieprawdopodobną historię na mistrzostwach Europy! Zawodniczka, która pojechała na turniej pomimo braku minimum, najdalszy rzut oddała na odległość 72.12 m. i to pozwoliło jej na sięgnięcie po tytuł wicemistrzyni.

Różańska ze srebrem na mistrzostwach Europy – szok!

Liga Typerów Polski-Sport.pl Mało kto, o ile w ogóle ktokolwiek spodziewał się, że Ewa Różańska może sięgnąć po medal w Monachium. Sukces 21-latki staje się jeszcze bardziej nieprawdopodobny, jeśli zdamy sobie sprawę, że w pierwszych zawodach rzutu młotem wzięła udział dopiero w 2019 roku.

Zanim wyspecjalizowała się w tej dyscyplinie, przede wszystkim pchała kulą oraz rzucała dyskiem. Nie zmienia to faktu, że bardzo szybko zauważono jej talent i wróży jej się ogromne sukcesy w tej dyscyplinie. Pierwszy już ma na swoim koncie!

Co istotne, jedynymi zawodniczkami, które w jej wieku potrafiły rzucać równie daleko, były Kamila Skolimowska oraz Malwina Kopron. To tylko potwierdza, że na naszych oczach rośnie kolejna wielka zawodniczka, która może pójść w ślady Anity Włodarczyk, która zdominowała kobiecą rywalizację w rzucie młotem.

Anita Włodarczyk niestety nie mogła wziąć udziału w mistrzostwach Świata oraz Europy z powodu kontuzji mięśnia. Polka nabawiła się jej podczas szarpaniny z mężczyzną, który chciał włamać się do jej samochodu.

Anita Włodarczyk już nie wystąpi w tym sezonie. Poważna kontuzja mistrzyni

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA