piątek, 19 sierpnia, 2022

FIFA zapewni fanom atrakcje na mundialu. Kibice będą spać na pustyni

FIFA nie przestaje wpadać na coraz to wymyślniejsze idee. Tym razem wspólnie z organizatorami mistrzostw świata w Katarze postanowili zapewnić fanom futbolu nocleg. Sympatycy piłki nożnej będą spać na pustyni w namiotach beduińskich.

Rozwiązanie problemów z upałem

Nieuchronnie zbliżają się mistrzostwa świata w Katarze, do których pozostało już tylko pięć miesięcy. Rywalizacja między 32 drużynami zapowiada się niezwykle emocjonująco. Jednak już dziś wiemy, że najtrudniejszym przeciwnikiem każdego z uczestników mundialu będzie również lejący się z niebios żar.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Organizatorzy imprezy do spółki z międzynarodową federacją piłkarską próbują zaradzić temu właśnie problemowi. Walka z upałem to okropne doświadczenie, zwłaszcza jeśli mowa o miłośnikach futbolu, którzy wybierają się do Kataru. Dobrym rozwiązaniem dylematu klimatycznego ma być najnowszy pomysł inicjatorów przedsięwzięcia.

FIFA będzie pławić się w luksusie

Już wiadomo, że pokoje hotelowe są zarezerwowane dla działaczy FIFA, sędziów, drużyn narodowych czy też przedstawicieli mediów. Jednak władze światowej federacji wraz z organizatorami nie zamierzają zostawić na lodzie kibiców. Jak zdradził Omar Al-Jaber w wywiadzie dla „Reutersa”, dla fanów szykowane jest tysiąc namiotów na pustyni w stylu beduińskim. Będą także opcje luksusowe, za które trzeba słono zapłacić.

– Na surowych, pustynnych krajobrazach otaczających Dausze powstaną namioty, które pozwolą odwiedzającym poczuć autentyczny smak katarskiego kempingu. Damy kibicom możliwość życia na pustyni. Istnieją również plany urządzenia prefabrykowanych wiosek z wentylatorami na pustych działkach – powiedział Omar Al-Jaber.

Mistrzostwa świata w Katarze rozpoczną się 21 listopada i potrwają do 18 grudnia.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Działacze FIFA zaplątani w aferę seksualną. Sepp Blatter brał udział w procederze

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA