Finał Diamentowej Ligi w Eugene (16-17.09): Gdzie i kiedy oglądać? Transmisja

13 wrz 2023, 20:00

Za nami 13 z 14 mityngów Diamentowej Ligi 2023, ale wszystkie rozstrzygnięcia zapadną dopiero w najbliższy weekend. W dniach 16-17 września w amerykańskim Eugene najlepsi lekkoatleci na świecie powalczą o triumf w prestiżowym cyklu. Gdzie i kiedy oglądać zmagania, w których wystartują Natalia Kaczmarek i Pia Skrzyszowska?

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Mistrzów Diamentowej Ligi wyłonią ostatnie zawody sezonu

W dotychczasowych mityngach Diamentowej Ligi rozgrywanych w 2023 roku lekkoatleci rywalizowali o punkty do klasyfikacji generalnej cyklu. Na podstawie tych zestawień zawodnicy z czołowych miejsc uzyskali awans do finałowych zawodów, które odbędą się w amerykańskim stanie Oregon. Jednak uzyskiwane dotychczas wyniki nie będą miały wpływu na ostateczne lokaty, bowiem o wszystkim zdecydują starty w finałowych zawodach.

Na listach startowych ostatniej imprezy w kalendarzu Diamentowej Ligi 2023 znalazły się dwie Polki. W biegu na 400 metrów wystąpi Natalia Kaczmarek, która we wcześniejszych mityngach zdobyła najwięcej punktów w tej konkurencji. Należy jednak pamiętać, że Marileidy Paulinho, czyli aktualna mistrzyni świata nie startowała tak często jak zawodniczka Podlasia Białystok. Podczas mityngu w Eugene zobaczymy również specjalizującą się w biegu na 100 metrów przez płotki Pie Skrzyszowską.

Finał Diamentowa Liga 2023: Gdzie i kiedy oglądać? Transmisja

Ostatnie zawody Diamentowej Ligi 2023 odbędą się w najbliższy weekend, czyli w dniach 16-17 września. Sobotnią część zmagań można śledzić od godziny 21:00 na kanale Polsat Sport News, natomiast transmisję z drugiego dnia rywalizacji przeprowadzi Polsat Sport Extra, a jej początek zaplanowano również na godzinę 21:00. Wydarzenie, w którym wystąpią najlepsi lekkoatleci świata, będzie dostępne również na platformie Polsat Box Go.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Finał Diamentowej Ligi z udziałem dwóch Polek (16-17.09): Zapowiedź, program, pula nagród

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA