Finał Pucharu Polski. Znamy cenę biletów i harmonogram sprzedaży

Polski Związek Piłki Nożnej PZPN ogłosił już harmonogram sprzedaży oraz ujawnił ceny biletów na finał Fortuna Pucharu Polski. Wejściówki na mecz, który zostanie rozegrany 2 maja, będzie można nabywać już od 18 kwietnia. Wszystko wskazuje na to, że starcie odbędzie się na PGE Narodowym.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Puchar Polski. Najtańsze bilety będą kosztować 80 złotych

Już za nieco ponad miesiąc poznamy zwycięzcę 69. edycji Pucharu Polski w piłce nożnej. Według najnowszych informacji wszystko wskazuje na to, że finałowe starcie po raz kolejny zostanie rozegrane w Warszawie. Jeszcze na początku marca media informowały, że mecz odbędzie się w innym mieście, ale ostatecznie to właśnie PGE Narodowy ma być gospodarzem ostatecznego pojedynku.

Ten zaplanowano na 2 maja. W tym roku ten dzień wypada we wtorek. Już teraz wiadomo, że bilety na finał Pucharu Polski będzie można nabywać od 18 kwietnia. Ceny wejściówek wahać się będą od 80 złotych (trybuny za bramkami) do 120 złotych (trybuny boczne).

Przypomnijmy, że w rywalizacji pozostały cztery zespoły. Najpierw rewelacja tego sezonu, czyli drugoligowy KKS Kalisz, podejmie na własnym stadionie Legię Warszawa. Ten mecz odbędzie się 4 kwietnia. Z kolei dzień później Górnik Łęczna zagra z Rakowem Częstochowa.

Aktualnym obrońcą Pucharu Polski jest właśnie drużyna prowadzona przez Marka Papszuna. Przed rokiem Raków Częstochowa pokonał Lecha Poznań 3:1. Wówczas na meczu nie pojawili się jednak kibice Kolejorza, którzy nie chcieli dostosować się do poleceń organizatorów dotyczących oprawy meczowej.

Ceny i rodzaje biletów na finał Fortuna Pucharu Polski

Kategoria 1: 120 zł

Kategoria 2: 80 zł

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Dwóch Polaków wśród światowej elity. Jeśli chodzi o wynagrodzenia

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA