Strona główna Pozostałe Gala KSW w Wielkiej Brytanii!

Gala KSW w Wielkiej Brytanii!

0

To spora gratka dla fanów MMA. Jak stwierdził Maciej Kawulski, czyli współwłaściciel federacji KSW, w drugiej połowie 2015 roku w Londynie odbędzie się gala Konfrontacji Sztuk Walki. Impreza ma się odbyć na Wembley Arena. 

Jedziemy tam z naszym formatem, który się nazywa KSW. Nie tylko Polonia, ale też ludność brytyjska chce zobaczyć to show. Oglądają je w KSW TV, oglądają w Polsacie, który jest tam dostępny praktycznie wszędzie, o tym też trzeba pamiętać. Teraz dodatkowo jesteśmy dostępni w 20 krajach świata – mówi Kawulski.

Dotychczas gale KSW odbywały się cztery razy do roku. W 2015 roku wydarzeń wyprodukowanych przez Konfrontację Sztuk Walki ma być minimum pięć. – Wydaje mi się, że do czasu, kiedy dotrzemy do Wembley, a będzie to w drugiej połowie 2015 roku, jeszcze wiele się zmieni. Jedziemy pokazać nasz format Anglikom, którzy widzieli już UFC, Cage Rage i wiele innych federacji, i wierzymy, że to jest coś, co się tam przyjmie – dodał współwłaściciel polskiego potentata MMA.

Obiekt na którym ma się odbyć gala- Wembley Arena może pomieścić ponad 12 tys kibiców. Arena mieści się tuż obok słynnego stadionu.

Pozostaje nam się tylko cieszyć, że polska organizacja zdobywa taką popularność.