Gwiazda wróci do Legii Warszawa? „Jeszcze w tym tygodniu”

Wszystko wskazuje na to, że Tomas Pekhart ponownie będzie cieszył swoją grą stołecznych kibiców. Dziennikarz Sebastian Staszewski z Interii poinformował, że rozmowy na linii Legia – napastnik są już na finiszu, a 33-latek może pojawić się w Warszawie jeszcze w tym tygodniu.

Tomas Pekhart dostał ofertę kontraktu do czerwca 2024 roku

W sierpniu 2022 roku Tomas Pekhart opuścił szeregi warszawskiej Legii i udał się na podbój ligi tureckiej. Przygoda z Gaziantep FK nie potrwała jednak zbyt długo. Już w grudniu drużyna ogłosiła za pośrednictwem mediów społecznościowych, że rozwiązała umowę z 26-krotnym reprezentantem Czech. W barwach Gaziantep FK 33-latek rozegrał 13 spotkań.

Pomimo że Pekhart rozczarował w Turcji, to nadal jest uważany przez włodarzy Legii Warszawa za wielkie wzmocnienie. Dlatego też władze stołecznego klubu nawiązały kontakt z piłkarzem i zaproponowały mu powrót do Polski. Czech otrzymał propozycję kontraktu ważnego do czerwca 2024 roku.

Dziennikarz Sebastian Staszewski przekonuje, że napastnik prawdopodobnie zgodzi się na warunki zaproponowane przez warszawską drużynę. Rozmowy mają być już na finiszu, a jeśli wszystko zostanie dopięte, to czeski zawodnik pojawi się w Polsce jeszcze w tym tygodniu.

Tomasz Pekhart doskonale znany jest wszystkim fanom PKO Ekstraklasy. Grając dla Wojskowych w sezonie 2020/2021 zdobył tytuł króla strzelców z 22 bramkami na koncie. Dwukrotnie mógł cieszyć się również z mistrzostwa Polski. Wcześniej występował w takich klubach jak m.in. Sparta Praga, SLavia Praga, , 1. FC Nürnberg, FC Inglostadt, UD Las Palmas, czy AEK Ateny.

Przemysław Wiśniewski następcą Kiwiora. Padnie rekord transferowy klubu?

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

Udostępnij

Reklama

SOCIAL MEDIA

Reklama