Strona główna Lekkoatletyka HALOWE MISTRZOSTWA EUROPY 2021 W TORUNIU!

HALOWE MISTRZOSTWA EUROPY 2021 W TORUNIU!

0
foto: reSpoti.com

Polska doczekała się kolejnej wielkiej halowej imprezy lekkoatletycznej. Po Halowych Mistrzostwach Świata, które w 2014 roku odbyły się w Sopocie, najlepsi lekkoatleci spotkają się w Toruniu, który został wybrany gospodarzem Halowych Mistrzostw Europy w 2021 roku! 

To nie mogło się nie udać. W akcji promującej Arenę Toruń wzięła udział cała polska czołówką lekkoatletyczna oraz zawodnicy zza granicy, którzy mieli okazje startować tutaj w ramach mityngów Copernicus Cup. W promocję wmieszali się również kibice, którzy masowo dodawali zdjęcia oznaczone hasztagami, które miały sugerować, że Halowe Mistrzostwa Europy 2021 muszą odbyć się w Polsce. Charakterystycznym znakiem w ostatnich tygodniach stała się litera “T, którą uczestnicy akcji pokazywali na zdjęciach.

Do trzech razy sztuka. Toruń starał się o organizację tej imprezy w 2017 oraz 2019 roku, lecz najpierw wyścig wygrał Belgrad, a w przyszłym roku Halowe Mistrzostwa Europy odbędą się w Glasgow. W 2021 roku widzimy się w Toruniu i można śmiało powiedzieć, że będą to jedne z najlepszych mistrzostw Starego Kontynentu w historii, nie tylko za sprawą zawodników, ale również świetnych polskich kibiców.

 

 

Komentarze