środa, 28 września, 2022

Hampel przed meczem z Tarnowem: „Sam jestem ciekawy jak będzie wyglądał mój debiut”

– Chciałem jak najszybciej pojechać w meczu ligowym – mówi zawodnik Ekantor.pl Falubazu.

Jarosław Hampel w rozmowie z portalem falubaz.com opowiada między innymi o swoich przygotowaniach do niedzielnego meczu, jak i o stanie zdrowia. Zawodnik czuję się coraz lepiej i codziennie trenuję przy „W69”, aby jak najlepiej wypaść w spotkaniu z Unią Tarnów – Na ten moment jest wszystko dobrze z nogą. Trenuję teraz jak najwięcej, żeby poczuć ten rytm jazdy oraz swój sprzęt, który jest bardzo istotny. Staram się przygotować jak tylko mogę do niedzielnego meczu. – mówi.

Hampel w końcu może odetchnąć z ulgą. Po wielu miesiącach rehabilitacji z pełną świadomością może myśleć już tylko o startach w PGE Ekstralidze. Chciał to zrobić już dużo wcześniej, ale cały czas czuł ból w nodze. – Wcześniej próbowałem wsiąść na motocykl, ale moja noga dawała o sobie znać. Była po prostu za słaba żeby trzymać motocykl i panować nad nim w stu procentach. – komentuje Hampel i zarazem dodaje – Na szczęście dzisiaj już mogę sobie pozwolić na jazdę na maksa i dlatego też chciałem jak najszybciej pojechać w meczu ligowym. Jestem przygotowany, ale sam jestem ciekawy jak ten mój tegoroczny debiut będzie wyglądał.

Wychowanek pilskiej Polonii podjął decyzję o starcie w lidze ze swoim lekarzem. Jak sam twierdzi, to do niego należało ostatnie zdanie – Cały czas konsultuje się z lekarzem. Co do startu w lidze, to do mnie należało ostatnie słowo. Jednak to ja czuję najlepiej czy jestem przygotowany czy nie – komentuje zawodnik Ekantor.pl Falubazu.

Jak w tym momencie wygląda sprawa sprzętowa u samego zawodnika? – Mój sprzęt był przygotowany już przed sezonem. Cały czas wszystko było pilnowane i sprawdzane. Jestem w stałym kontakcie z tunerem, więc mam w czym wybierać. Dobór silników będzie taki, abym to ja się czuł na nich najlepiej. Muszę czuć się pewnie na motocyklu i to w niedzielnym meczu będzie najważniejsze – komentuje były zawodnik Unii Leszno.

Przed Jarosławem Hampelem debiut w tegorocznym sezonie. Co czuje sam zawodnik? – Z jednej strony jest wielka radość i ekscytacja, że mogę wystartować w zawodach ligowych po wielu miesiącach przerwy. Z drugiej jest obawa, bo nie wiem jak to do końca wyjdzie, więc mnóstwo myśli się przewija. – twierdzi.

Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra w tym momencie jest ex aqueo ze Stalą Gorzów na pierwszym miejscu w PGE Ekstralidze. Jak dotychczasową formę swojej drużyny ocenia Hampel? – Na ten moment sytuacja Falubazu jest świetna. Chłopacy jadą wspaniale. W tych ważnych i wyjazdowych meczach startują niesamowicie. – powiedział. – Przed nami play offy i mam nadzieję, że będziemy w stanie taką formę utrzymać do końca, a ja będę się starał coś od siebie dorzucić – zakończył z uśmiechem Hampel.Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imięNajnowsze

Udostępnij

SOCIAL MEDIA