Strona główna Pozostałe Inne Hokej na trawie: Podsumowanie 3. kolejki I ligi seniorów

Hokej na trawie: Podsumowanie 3. kolejki I ligi seniorów

0
Foto: Hockey-travel.com

Dziś odbyła się trzecia kolejka rozgrywek I ligi hokeja na trawie mężczyzn. W dwóch meczach o ostatecznym wyniku decydowały serie karnych zagrywek. Natomiast mistrz Polski Grunwald Poznań nie dał żadnych szans LKS Rogowo, zdobywając aż czternaście bramek.

Na boisku przy ulicy Przystań 1 bardzo wyrównane spotkanie rozegrały drużyny Politechniki Poznańskiej i LKS Gąsawa. Obie drużyny w trakcie regulaminowego czasu gry zanotowały po cztery trafienia. O wszystkim zdecydowały karne zagrywki, a w nich skuteczniejsza była drużyna gospodarzy, która wygrała 4:2.

Aby wyłonić zwycięzcę meczu pomiędzy Siemianowiczanką Siemianowice Śląskie i Lipno Stęszew również potrzebna była seria karnych zagrywek. Podobnie jak w Poznaniu, również tutaj lepsi okazali się gospodarze, wygrywając 4:2.

Popis strzelecki na stadionie przy ulicy Sportowej 1 w Gąsawie zaprezentował Grunwald Poznań. Mistrzowie Polski 14:0 pokonali LKS Rogowo. Pewne zwycięstwo 4:0 zanotował AZS AWF Poznań, który pokonał na własnym boisku Wartę Poznań. Natomiast w ostatnim dzisiejszym spotkaniu Pomorzanin Toruń okazał się lepszy od Startu 1954 Gniezno, wygrywając 4:2.

 

Wyniki 3. kolejki I ligi seniorów

AZS Politechnika Poznańska – LKS Gąsawa 4:4 (1:1) k.z. 4:2

HKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie – KS Lipno Stęszew 3:3 (1:0) k.z. 4:2

LKS Rogowo – WZS WKS Grunwald Poznań 0:14 (0:4)

KS AZS AWF Poznań – KS Warta Poznań 4:0 (3:0)

KS Pomorzanin Toruń – UKH Start 1954 Gniezno 4:2 (0:1)

Źródło: pzht.pl

Komentarze