Iga Świątek stanęła w obronie Roberta Lewandowskiego. “To mi się nie podoba”

9 gru 2023, 17:14

W sieci popularne są memy, w których głównymi bohaterami są Iga Świątek i Robert Lewandowski. Te nie zawsze stawiają jednak polskiego napastnika w najlepszym świecie. Teraz do internetowej mody postanowiła się odnieść nasza tenisistka, która przyznała, że jedna rzecz nie przypadła jej do gustu.Świątek podkreśla, jak dużo zrobił Lewandowski dla Polski

W sobotę opublikowany został program “Dzień Dobry TVN”, w którym mogliśmy zobaczyć wywiad przeprowadzony z Igą Świątek. W rozmowie, którą poprowadził Damian Michałowski, został podniesiony m.in. temat niezwykle popularnym memów, których główną bohaterką jest nasza tenisistka i piłkarz Robert Lewandowski.

Niestety, ze względu na słabszy moment w karierze polskiego napastnika, memy często mają negatywny charakter. Świątek przyznała, że o ile porównania do zawodnika FC Barcelony bardzo jej się podobają, to hejt, jaki ostatnio spada na 35-latka, jest według niej zupełnie niepotrzebny.

Z jednej strony niektóre memy są zabawne, ale z drugiej – dużo jest takich memów, które mnie chwalą, a trochę powodują negatywny wydźwięk w stronę Roberta Lewandowskiego i to mi się nie podoba – przyznała Iga Świątek.

Robert zrobił dużo dla nas sportowców i w ogóle dla całego kraju. Nie zawsze mnie na świecie poznają, a jak mówię, że jestem z Polski, to wtedy “o Lewandowski, Lewandowski”. Martwi mnie to, że Robert dostaje trochę hejtu. Niczym sobie nie zasłużył, żeby być w tych memach, bo zrobił dla nas bardzo dużo – podkreśliła.Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA