Strona główna Piłka nożna Jak zobaczyć Puchar Polski – śpieszymy z pomocą!

Jak zobaczyć Puchar Polski – śpieszymy z pomocą!

0

To jedno z najważniejszych tej wiosny wydarzeń futbolowych w naszym kraju będzie miało okazję obejrzeć przeszło 50 tyś ludzi na stadionie i miliony przed telewizorami. Zapowiada się gratka, ponieważ zmierzą się w nim dwaj wielcy kandydaci do tytułu Mistrza Polski Legia Warszawa i Lech Poznań.

Jak donosi oficjalna strona Stadionu Narodowego, można jeszcze w kasach kupić bilety na mecz. Dla kibiców Lecha przygotowano sektory znajdujące się od ulicy Siwca, natomiast sympatycy warszawskiej Legii zajmą sektory od alei Poniatowskiego.

Kilka zasad na temat wejścia na Stadion

-nie można brać ze sobą żadnych napoi

– sprzęt elektroniczny (aparaty, kamery z dużym obiektywem) jest      zabroniony

-należy ze sobą zabrać bilet plus dokument tożsamości

-nie można opuszczać stadionu po zakupieniu biletu

Dojazd do Stadionu:

Najlepszym środkiem transportu jest pociąg zatrzymujący się na stacji Warszawa Wschodnia a także linia miejskiego metra (druga linia). Posiadacze biletu będą też mogli skorzystać bezpłatnie z Komunikacji Miejskiej autobusów ZTM nawet do godziny 1 w nocy.

Relacja telewizyjna:

Nie wszyscy będą jednak mogli obejrzeć mecz na stadionie. Dla tych, którym nie udało się kupić biletu, Telewizja Polsat przeprowadzi bezpośrednią relację na kanale Polsat i kodowanym paśmie Polsat Sport. Będzie też można obejrzeć spotkanie online.

Komentarze