Jakub Moder musi przejść kolejną operację. Nie poleci do Kataru?

25 lip 2022, 12:38

Jakub Moder ma coraz mniejsze szanse, aby zagrać na mundialu w Katarze. Reprezentant Polski musi przejść kolejną operację kolana, co znacznie wydłuży czas jego rehabilitacji – poinformował Mateusz Borek w programie “Moc Futbolu”.

Moder nie poleci do Kataru? To coraz bardziej prawdopodobne

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Sezon 2021/2022 zapowiadał się dla Jakuba Modera znakomicie. Piłkarz stał się jednym z najważniejszych zawodników angielskiego Brighton. Polak zdążył rozegrać w barwach klubu aż 32 spotkania. Pomocnik był również ważnym ogniwem reprezentacji Polski.

Niestety, zawodnik w kwietniu nabawił się bardzo poważnej kontuzji w meczu ligowym przeciwko Norwich. Jakub Moder zerwał więzadła krzyżowe, a co za tym idzie, musiał zostać poddany operacji. Pierwotnie zakładano, że rekonwalescencja Polaka potrwa pół roku. Teraz coraz więcej wskazuje na to, że 23-latek ominie mundial w Katarze.

Mateusz Borek w programie “Moc Futbolu” przekazał jednak, że Moder będzie potrzebował więcej czasu na dojście do zdrowia, niż zakładano. Polak ma przejść kolejną operację, co prawdopodobnie wykluczy go z udziału na mundialu w Katarze.

Bardzo martwią mnie najnowsze informacje nt. Jakuba Modera. Okazuje się, że ta jego rehabilitacja była źle poprowadzona. Konieczny będzie drugi zabieg. To praktycznie wyklucza go z udziału w mistrzostwach świata – powiedział Borek.

– Patrząc, ile jest pieniędzy w lidze angielskiej i rosyjskiej, myślę, że tam jest najgorsza opieka medyczna w stosunku do potencjału finansowego. Mogliby mieć wszystko, najlepszych specjalistów z całego świata – ocenił.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Brak Jakuba Modera na turnieju w Katarze będzie dużą stratą dla reprezentacji prowadzonej przez Czesława Michniewicza. Na szczęście w środku pola selekcjoner będzie miał jeszcze do wyboru m.in. Piotra Zielińskiego, Jacka Góralskiego, Grzegorza Krychowiaka czy Krystiana Bielika.

FIFA zapewni fanom atrakcje na mundialu. Kibice będą spać na pustyni

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA