Jakub Moder przeszedł drugą operację. Nie pojedzie do Kataru!

1 sie 2022, 12:19

To nie są dobre wieści dla kibiców reprezentacji Polski. Brytyjski “The Athletic” informuje, że Jakub Moder przeszedł drugą operację kolana. To oznacza, że nie zobaczymy go w tym roku na boiskach ligi angielskiej. Zawodnik ominie również mundial w Katarze. 

Jakub Moder wróci do regularnej gry dopiero w 2023 roku

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Poprzedni sezon zapowiadał się znakomicie dla Jakuba Modera. Polak stał się jednym z najważniejszych zawodników angielskiego Brighton. Zawodnik zdążył rozegrać w barwach klubu aż 32 spotkania. Znacznie umocniła się także jego pozycja w narodowej reprezentacji.

Niestety, zawodnik w kwietniu nabawił się bardzo poważnej kontuzji w meczu ligowym przeciwko Norwich.  Pierwotnie zakładano, że rekonwalescencja Polaka potrwa pół roku, a Moder wróci do gry przed MŚ w Katarze. Niestety, ze względu na komplikacje zdrowotne Polak musiał przejść kolejną operację.

W poniedziałek rano brytyjski “The Athletic” poinformował, że Moder jest już po zabiegu. Polak przeszedł kolejny zabieg po tym, jak podczas rehabilitacji doświadczył sztywności stawów. Niestety, oznacza to, że 23-latek nie wróci na murawę w tym roku kalendarzowym. Nie pojedzie również na wymarzony mundial.

Po powrocie do Anglii doświadczył pewnej sztywności i ograniczeń w ruchu. Problemy pojawił się wtedy, gdy zintensyfikował rehabilitację. Moder przeszedł więc drugi zabieg chirurgiczny, aby złagodzić ten problem. To powszechna procedura wymagana w przypadku tak poważnego urazu – powiedział David Weir, dyrektor techniczny Brighton, cytowany przez portal “Onet Sport”.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

– Doceniamy chęć bycia dostępnym na mistrzostwa świata, ale zawsze twierdziliśmy, że szansa na to jest mała – dodał działacz angielskiego klubu.

Jakub Moder musi przejść kolejną operację. Nie poleci do Kataru?

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA