Strona główna Żużel PGE Ekstraliga Jarosław Hampel wraca na tor! „Gwarantuję, że dam z siebie wszystko”

Jarosław Hampel wraca na tor! „Gwarantuję, że dam z siebie wszystko”

0

Popularny „Mały” wraca po prawie rocznej przerwie spowodowanej kontuzją, której nabawił się w półfinale DPŚ w Gnieźnie. Hampel pojawił się w awizowanym składzie na mecz z Unią Tarnów!

Powrót na tor Jarka Hampela to zdecydowanie najważniejsza informacja dnia. Jego wysoka dyspozycja i skuteczność mogą być istotne dla Falubazu, który we wrześniu powalczy o medale w PGE Ekstralidze. Występ w niedzielnym spotkaniu poprzedzony zostanie udziałem Jarka w treningach na torze w Zielonej Górze. Zaplanowano je na czwartek oraz piątek.

Cieszę się, że to wypadło na mecz u siebie, bo tor w Zielonej Górze znam doskonale i na pewno będzie mi wygodniej wrócić do ścigania właśnie tam. Ale nie czarujmy się – to tylko mały plusik przy wielu wątpliwościach i – co tu dużo gadać – obawach – jakie mam przed tym startem. Różne myśli kołatają się w głowie. Jazda treningowa, nawet we czterech spod taśmy, a walka o punkty w najlepszej lidze świata to dwie zupełnie różne sprawy. Doskonały przykład mamy w naszej drużynie, bo widzimy, jak ciężki jest powrót Saszki Loktaewa. – mówi Hampel i dodaje – Gwarantuję, że dam z siebie wszystko. To nie jest żaden truizm, tylko szczere wyznanie człowieka, który po strasznej kontuzji i bardzo trudnej rehabilitacji chce wrócić do sportu.

Komentarze