Strona główna Pozostałe Joanna Jędrzejczyk trzecią zawodniczką dywizji słomkowej na świecie wg najnowszego rankingu Sherdog.com!

Joanna Jędrzejczyk trzecią zawodniczką dywizji słomkowej na świecie wg najnowszego rankingu Sherdog.com!

0

Redaktorzy sherdoga tak opisali Polkę, którą skasyfikowali na trzecim miejscu w dywizji słomkowej. Przed Asią plasują się Jessica Aguilar [19-4] niepokonana od dziesięciu batalii mistrzyni WSOF, a także Carla Esparza [10-2] zwyciężczyni The Ultimate Fighter 20 i pierwsza mistrzyni UFC w tej kategorii wagowej.

 

“Żadna z zawodniczek nie może pochwalić się tak imponującymi wynikami w 2014 roku jak te które osiągnęła Jędrzejczyk. Zawodniczka Arrachionu zanotowała dominujące zwycięstwa nad Karlą Benitez, Rosi Sexton i Julianą de Limą dzięki czemu zapracowała na szansę walki z wysoko cenioną przez ekspertów, niepokonaną Claudią Gadelhą. Na UFC on FOX 13 Jędrzejczyk zaprezentowała się bardzo dobrze i postawiła ciężkie warunki rywalce posyłając ją na deski pod koniec pierwszej odsłony i ostatecznie zgarniając niejednogłośną decyzję sędziowską na koniec walki. Wygrana z Gadelhą zapewniła Polce prawo do walki z Carlą Esparzą o pas mistrzowski UFC w 2015 roku.”