Strona główna Pilka reczna Już w sobotę kolejny “Artur Siódmiak Camp”!

Już w sobotę kolejny “Artur Siódmiak Camp”!

0

Już  w najbliższą sobotę, 22. listopada odbędzie się kolejna edycja dobrze nam znanej akcji “Artur Siódmiak Camp”, która obok campu organizowanego przez Marcina Gortata cieszy się największym zainteresowanie.

W tym roku podobnie jak w poprzednich latach aktywnie będą mogli spędzić czas zarówno dzieci jak i dorośli. Event rozpocznie się o godzinie 11, a przez kolejne 5 godzin wszyscy zgromadzeni na Torwarze na pewno w bardzo ciekawy sposób spędzą czas!

– Podczas pierwszej części mojego campu dzieci i rodzice będą mieli okazję wspólnie spędzić aktywnie wolny czas, uczestnicząc w multisportowych aktywnościach z akcentami piłki ręcznej. W dobie deficytu czasu wolnego rodzinna zabawa oraz przeżywanie emocji to jedne z wielu celów jakie chcę realizować poprzez moją imprezę. Atrakcyjna forma zajęć ruchowych wpisuje się również w akcję Ministerstwa Sportu i Turystyki “Stop zwolnieniom z WF-u”, której jestem ambasadorem – powiedział Artur Siódmiak.

Druga część Campu to już trening z najmłodszym narybkiem szczypiorniaka w Polsce. W tym czasie najmłodsi będą mogli poznać dokładniej zasady gry w piłkę ręczną oraz nauczyć się taktyki!

– W tej części chciałbym podzielić się moim warsztatem zawodniczo-trenerskim, który wypracowałem podczas całej kariery na parkietach w Polsce i Europie. Zdradzę trochę tajników tej pięknej dyscypliny oraz opowiem dzieciakom, że warto przełamywać swoje słabości, ciężko pracować oraz systematycznie podejmować wyzwania, aby osiągać cele nie tylko w obszarze sportowym, także w życiu codziennym. Ten panel jest w pewnej części edukacyjno-wychowawczy, motywujący, wskazuje drogę, która jest jedyną właściwą by osiągnąć w życiu więcej niż inni. Tylko wtedy stajemy się “mistrzami”, i to nie tylko w sporcie – dodał Siódmiak.

Program czasowy imprezy:
11.00-13.00 – aktywności multisportowe
13.00-15.00 – trening z Arturem Siódmiakiem
15.00-16.00 – Mecz Gwiazd

Źródło: Własne/Sportowefakty.pl