Kamil Grabara doznał urazu. “Przez jakiś czas mnie nie zobaczycie”

25 lip 2022, 07:25

Kamil Grabara doznał groźnie wyglądającego urazu podczas meczu duńskiej ekstraklasy pomiędzy Aalborgiem i FC Kopenhagą. Polak zakomunikował kibicom oraz kolegom z drużyny, żeby się nie martwili, i że przez jakiś czas odpocznie od futbolu.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Polski golkiper wziął udział w groźnej sytuacji

Nasz piłkarz nie będzie miło wspominał rywalizacji ligowej z Aalborgiem. Już w 8. minucie spotkania Polak musiał opuścić boisko. Grabara i defensor gospodarzy, Mathias Ross, zderzyli się głowami. Golkiper FC Kopenhaga nie był w stanie kontynuować meczu i musiał opuścić boisko. W jego miejsce na murawie zameldował się Karl-Johan Johnsson.

Incydent wyglądał naprawdę groźnie i dramatycznie, więc trzeba się cieszyć, że 23-latek opuścił plac gry o własnych siłach. Na pewno przyczyniła się do tego przede wszystkim szybka interwencja służb medycznych, ponieważ Polak po starciu położył się na murawie. Grunt, że zawodnik pozostał przytomny.

Kamil Grabara uspokaja fanów i kolegów z zespołu

Grabarę przetransportowano do szpitala. Niedługo po całym zajściu bramkarz poinformował za pośrednictwem Twittera, że przez jakiś czas kibice nie zobaczą go na boisku. Przynajmniej w oficjalnym meczu. Natomiast 23-latek jednocześnie zaapelował do fanów oraz kolegów z drużyny FC Kopenhaga, żeby się o niego nie martwili.

– Informuję, że przez jakiś czas nie zobaczycie mnie na boisku, ale spotkamy się na S12. Nie martwcie się chłopaki – zakomunikował Grabara.

Gwoli formalności: FC Kopenhaga wygrało na wyjeździe z Aalborgiem 3:1.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Kamil Grabara bohaterem Kopenhagi. Kibice i komentatorzy oszaleli

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA