czwartek, 30 czerwca, 2022

Kamil Łączyński jest głodny gry. „Czekałem na to trzy lata”

Już dziś wieczorem Anwil Włocławek zmierzy się z Legią Warszawa w pierwszym meczu półfinału play-offów Energa Basket Ligi. Przed meczem kilka słów na temat rywalizacji z „Zielonymi Kanonierami” powiedział rozgrywający „Rottweilerów”, Kamil Łączyński.

Anwil wyeliminował Twarde Pierniki Toruń

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Anwil nie miał większych problemów w ćwierćfinałowej serii przeciwko Twardym Piernikom Toruń. Owszem, oponenci potrafili napędzić stracha włocławianom, ale nie na tyle, żeby zwyciężyć całą rywalizację. Spokojne 3-1 w derbach sprawiło, że koszykarze Przemysława Frasunkiewicza nabrali apetytu nawet na tytuł mistrzów Polski.

Kamil Łączyński tęsknił za półfinałami play-offów

W półfinale play-offów Energa Basket Ligi drużyna Anwilu zmierzy się z Legią Warszawa, która sensacyjnie w trzech meczach wyeliminowała Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski. Na temat rywalizacji w tej fazie z Legią wypowiedział się rozgrywający „Rottweilerów”, Kamil Łączyński.

– Anwil Włocławek czekał trzy lata na grę w półfinale play-off, ja tak samo. Jestem głodny gry i rywalizacji na tym poziomie. W ćwierćfinale zagraliśmy dobry basket, ale Legia na pewno postawi jeszcze trudniejsze warunki. Szykujemy się na twardy bój i wiemy, że z nami najlepsi kibice w Polsce – oświadczył rozgrywający Anwilu.

Pierwsze starcie Anwilu Włocławek przeciwko Legii Warszawa odbędzie się już dzisiaj o godzinie 17:30. Transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi Polsat Sport News.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Wojciech Kamiński przed rywalizacją z Anwilem. „Będziemy walczyć”

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA