Strona główna Pozostałe Hokej “KatoWICEmistrz” rośnie w siłę przed nowym sezonem

“KatoWICEmistrz” rośnie w siłę przed nowym sezonem

0

Drużyna Toma Coolena, która w finałowym starciu uległa tyskiemu GKS-owi szykuje się na nowy sezon. Klub z serca Śląska buduje swoje szanse na walkę o przyszłoroczne mistrzostwo.

Pierwszymi zawodnikami, którzy przedłużyli kontrakty z katowicką GieKSą byli, kapitan Tomasz Malasiński oraz Patryk Wronka, a także Bartosz Fraszko, który był jednym z największych odkryć zespołu z Katowic. Ponadto w klubie zostają Mikołaj Łopuski, Radosław Sawicki oraz Marek Strzyżowski, Dusan Devecka, Oskar Krawczyk i Jakub Wanacki.
Swoje podpisy pod umowami złożyli także bracia Michał i Maciej Rybak, Jesse Rohtla, Martin Cakajik, Tomasz Skokan i Kamil Berggruen.
Nowymi nabytkami w drużynie Tauronu KH GKS Katowice są Maciej Urbanowicz (wcześniej Comarch Cracovia), a także Damian Tomasik (wcześniej TatrySki Podhale Nowy Targ).
Do ekipy wicemistrza Polski najprawdopodobniej nie powróci Shane Owen, którego kontrakt obowiązywał do końca sezonu. Nieznane są także dalsze losy Dawida Majocha, Patryka Krężołka oraz kilku innych zawodników, których umowy przestają obowiązywać się w najbliższym czasie. Nieoficjalnie mówi się także o odejściu Kamila Kosowskiego do beniaminka PHL – Nesty Mires Toruń.

Komentarze