środa, 22 czerwca, 2022

Kibice Motoru Lublin organizują protest. Domagają się nowego stadionu

Fani Motoru planują manifestację na Placu Litewskim w Lublinie. Ma to związek z nowym stadionem zespołu, którego budowa miała rozpocząć się już kilka lat temu. Stowarzyszenie „Speedway Euphoria” wystosowało w tej sprawie list otwarty do prezydenta miasta.

Motor Lublin czeka na nowy stadion już od kilku lat

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Jeśli chodzi o kwestie sportowe, to Motor Lublin radzi sobie znakomicie. Ekipa jest niepokonana w PGE Ekstralidze, a na dziewięć spotkań osiem wygrała, a jedno zremisowała. Wszystko wskazuje więc na to, że żużlowcy z województwa lubelskiego wygrają rundę zasadniczą i będą jednymi z faworytów w fazie play-off.

Kibice Motoru są jednak bardzo niezadowoleni z faktu, iż wciąż nie rozpoczęła się zapowiadana budowa nowego stadionu. Pierwotnie projekt miał ruszyć jeszcze w 2018 roku. W związku z tym fani postanowili napisać w tej sprawie list otwarty do prezydenta miasta Krzysztofa Żuka.

Przedłużające się procesy, mimo Pańskich wielokrotnych deklaracji, budzą nasz niepokój i frustrację. Jak długo jeszcze wielu z nas będzie pozbawiona możliwości pójścia na mecz?pytają fani Motoru.

– Jesteśmy zmęczeni czekaniem na kolejne kroki, na nowy stadion. Już teraz Lublin, nasz klub i kibice tworzą piękną historię, a potencjał jest, aby zrobić epicką historię. Mija czwarty rok, gdy ta sytuacja się powtarza i czas to zmienić – powiedział z kolei Michał Oniszczuk, przedstawiciel stowarzyszenia „Speedway Euphoria”.

Swoje niezadowolone kibice zamierzają zamanifestować już w środę 22 czerwca. Protest, którego organizatorem jest właśnie towarzyszenie „Speedway Euphoria” odbędzie się na Placu Litewskim w Lublinie. Początek tego wydarzenia zaplanowano na godzinę 19:00.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Wystarczy spojrzeć na to, co dzieje się podczas sprzedaży biletów. To nie może trwać dłużej. Wszystkie wejściówki rozchodzą się w piętnaście sekund. Nie trzeba być fanem żużla, by stwierdzić, że coś jest nie tak – powiedział w radiu „Freee” inny przedstawiciel kibiców Motoru Michał Aniszczuk.

Stal Gorzów lepsza w hicie, Unia napsuła krwi Apatorowi. Podsumowanie 9. rundy PGE Ekstraligi

Podobne teksty

Komentarze

  1. Ok pikietują, ale czy miasto ma udziały czyli akcje tej organizacji?
    Jeżeli nie m to i tematu nie ma. Żużel ogląda może 3% mieszkańców to dlaczego pozostali
    / dziewięćdziesiąt parę procent/ma się składać na stadion????????????
    Miasto ma większe potrzeby niż stadion dla garstki kibiców.
    Chcą stadionu to niech sobie zbudują ….miasto ewentualnie kawałek pola może dać za kilka akcji od Kępy i innych cwaniaków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA