Kiwior jest za słaby na Arsenal? Polak został zmieniony już w przerwie meczu z Fulham

31 gru 2023, 16:35

Jakub Kiwior pojawił się w wyjściowym składzie Arsenalu na ostatnie spotkanie w tym roku przeciwko Fulham. Niestety reprezentant Polski w pierwszych 45 minutach zanotował kiepski występ i po przerwie Mikel Arteta wprowadził za niego Takehiro Tomiyasu.Kiwior zdjęty w przerwie meczu Fulham – Arsenal

Polski obrońca dostał świetną okazję do tego, aby pokazać się z dobrej strony i powalczyć o lepszy los w londyńskim zespole. Niestety Kiwior nie zdołał jej wykorzystać i zanotował występ zdecydowanie poniżej oczekiwań. W oczy rzucał się przede wszystkim brak odpowiedniej szybkości, w porównaniu do pozostałych piłkarzy obecnych na boisku, ale też brak umiejętności właściwego przewidywania wydarzeń. Do tego należy dodać kilka strat.

Kiwior mógł również podjąć lepszą decyzję w obronie przy wyrównującym golu dla Fulham. Choć to jego koledzy z zespołu popełnili błąd po którym gospodarze zdołali skonstruować akcję, to jednak on był ostatnią osobą, która mogła i powinna uchronić Arsenal przed utratą bramki.

Trzeba jednak zaznaczyć, że cały Arsenal prezentował się poniżej oczekiwań, ale Kiwior był wyjątkowy nieskuteczny w swojej grze. Dla byłego piłkarza Spezii to kolejny nieudany występ po kompromitacji, jakiej doznał w meczu Ligi Mistrzów przeciwko PSV.

W ostatnich tygodniach nie brakuje spekulacji na temat przyszłości Kiwiora. Liczne media wiążą go z powrotem do Włoch, gdzie prezentował najwyższą formę. Bardzo zainteresowany jego ściągnięciem jest chociażby AC Milan. Natomiast ostatnie doniesienia z Londynu mówiły, że Arteta i Kiwior są zgodni, co do jego pozostania w zespole Kanonierów.Agent Kiwiora był obecny na San Siro podczas meczu Milanu z Borussią

Źródło:Polski-Sport.pl

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA