Kolejna porażka Trefla, Wilki Morskie górą!

13 lut 2015, 22:18

Wilki Morskie pokonały na wyjeździe Trefl Sopot 84:79 w 20. kolejce TBL. Dla drużyny z Sopotu to już 5 porażka z rzędu!

Pierwsza połowa była wyrównana, ale trochę lepsze wrażenie robili goście. Pierwszą połowę wygrali oni 42:39.

Z biegiem czasu drużyna ze Szczecina grał coraz lepiej. Trefl popełniał wiele błędów. Pod koniec spotkania ekipa z Sopotu podgoniła trochę wynik, ale ostatecznie to Wilki triumfowały 84:79.

W drużynie gości najlepiej grał Rodney Green, który zdobył 23 oczka, dorzucił też 4 zbiórki i zanotował 6 asyst. Dla gospodarzy najwięcej rzucił Michał Michalak, który zdobył 19 punktów.

Trefl Sopot jest obecnie na 8. pozycji z 29 punktami na koncie. Wilki zajmują aktualnie 12. miejsce z 26 punktami.

Trefl Sopot – King Wilki Morskie Szczecin 79:84 (17:23,25:16,18:25,19:20)

Trefl: Michalak 19, Bendzius 18, Leończyk 12, Popović 12, Lydeka 8, Vasilliauskas 5, Kemp 3, Kulka 2, Stefański 0, Dutkiewicz 0.

King Wilki Morskie: Green 23, Marinković 17, Kikowski 16, Kovalenko 10, Nikolić 6, Flieger 5, Bojko 4, Wright 3.