Kolejna porażka Wizards. 12 punktów Gortata

7 sty 2016, 08:38

Washington Wizards zgodnie z przewidywaniami uległo Cleveland Cavaliers 115:121. Nasz jedynak w NBA Marcin Gortat ukończył mecz z dorobkiem 12 punktów.

Oprócz tego Polak miał na swoim koncie 6 zbiórek, 3 aaysty i 2 przechwyty. Oznacza to, że pierwszy raz od czterech spotkań nie udało mu się uzyskać double-double.

Ważna dla losów meczu była druga kwarta, którą gospodarze przegrali 24:38. Dzięki temu Cavs prowadzili 50:62. Co prawda ambitne Wizards na początku czwartej kwarty doprowadziło do wyniku 95:95. Niestety jednak chwilę po tym jak do tego doszło “Czarodziejom” zdarzył się przestuj co momementalnie wykorzystali bezwzględni w tym meczu goście. Z remisu zostały już tylko wspomnienia (95:106). Wizards nie było już stać na drugą udaną w tym spotkaniu pogoń a i czasu było sporo mniej niż w pierwszym przypadku. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 115:121.