Kolejna wygrana mistrzyń Polski

Aktualizacja: 28 sty 2017, 20:54
28 sty 2017, 18:43

Mistrzynie Polski podejmowały KSZO Ostrowiec . Wygrana pozwoliła utrzymać się im na pierwszym miejscu w tabeli.

Pierwszy set rozpoczął się od wyrównanej walki (9:10). Chemik Police uzyskuje prowadzenie w połowie pierwszej partii (12:15). Mocna zagrywka Jagieło pozwala na utrzymanie przewagi (15:20). Zawodniczki z Polic powiększyły prowadzenie dzięki dobrej grze z kontry (19:24). Seria błędów po stronie Policzanek (22:24). Fantastyczny atak z prawego skrzydła kończy pierwszą partie (22:25).

Druga partia rozpoczęła się od szybkiego prowadzenia zawodniczek Chemika Police (8:12). Siatkarki Chemika kontrolowały przebieg partii dzięki dobrej zagrywce (12:19). Fantastyczna zagrywka Agnieszki Bednarek Kasza pozwala na spokojne prowadzenie (18:23). Udana zagrywka Bełcik kończy drugą partię (20:25).

Trzecią partię rozpoczęły dwa błędy Policzanek (2:0). Zawodniczki Chemika szybko wyrównały (3:3). Dzięki błędom w ataku przeciwniczek siatkarki KSZO Ostrowiec odzyskały prowadzenia (7:5). Świetna zagrywka Blagojević wyprowadziła siatkarki Chemika Police na prowadzenie (11:14). Fantastyczna zagrywka Szpak (15:16). Autowy atak Szałankiewicz (17:21). Seria bloków Bednarek-Kasza (17-23). Mecz jak i partię zakończył atak Bednarek-Kasza (18:25).

KSZO Ostrowiec – Chemik Police 0:3 (22:25,20:25,18:25)

MVP: Agnieszka Bednarek-Kasza

KSZO Ostrowiec: Ściurka, Szpak, Thaka, Szałankiewicz, Kapturska, Soter, Colik

Chemik Police: Gajgał-Anioł, Jagieło, Bełcik, Montano, Blagojević, Bednarek-Kasza, Zaroślińska