Kolejne męczarnie Serbii. Kamerun ponownie ugrał seta!

7 wrz 2014, 22:48

Kamerun po wczorajszym sensacyjnie wygranym secie przeciwko Polsce, dziś również postraszył potentata wygrywając seta przeciwko Serbii!

Jedni z kandydatów do medali wygrali dość pewnie pierwszą partię i mogli myśleć spokojnie o dalszej części spotkania. Jednak nic z tych rzeczy. Waleczni Afrykanie zdołali odrobić straty, a nawet byli bliscy wyjścia na prowadzenie 2:1! W ostatniej chwili jednak to drużyna z Bałkanów się otrząsnęła i wygrała odsłonę na przewagi, do 27!

Ostatni set to już dyktowanie warunków przez faworytów i wygranie go 25:17, a całego meczu 3:1.

Serbia z drugiego miejsca wyszła z grupy A, z kolei Kameruńczycy, mimo ciekawych momentów w dwóch ostatnich spotkaniach nie zdobyli żadnego punktu i z dorobkiem dwóch wygranych setów uplasowali się na ostatnim miejscu w grupie żegnając się oczywiście z mundialem.

Autor: Damian Wilary