Kubiak bohaterem 3. kolejki Ligi tureckiej!

8 lis 2015, 21:18

W 3. kolejce Ligi Tureckiej ekipa Michała Kubiaka, Halkbank Ankara spotkała się z Maliye Milli Piyango Ankara. Po ciężkim, pięciosetowym pojedynku, w którym świetną grą wykazał się Polak, zwycięstwo odniósł Halkbank!

Michał Kubiak na boisku pojawił się już w wyjściowym składzie i od samego początku meczu prezentował świetną grę i skuteczność. Mimo dobrej gry Polaka, Halkbank Ankara znacząco przegrał pierwszą partię (15:25). Drugi set okazał się być jednak znacznie szczęśliwszym dla gospodarzy, którzy wygrywając (25:19) doprowadzili do wyrównania wyniku w dzisiejszym spotkaniu. Niestety jednak zawodnicy Maliye Milli Piyango Ankara szybko wrócili do swojego stałego rytmu gry i walka w trzeciej partii była bardzo wyrównana i zacięta. Ostateczne zwycięstwo odnieśli jednak goście (22:25), po raz kolejny wychodząc na prowadzenie w meczu. Zaciekła walka o każdą piłkę i rosnąca z akcji na akcję skuteczność Halkbanku pozwoliła jednak zawalczyć o zwycięstwo w piątym secie, do którego gospodarze doprowadzili pewnie pokonując Maliye Milli Piyango Ankara (25:18). Tiebreak pełen był emocji i nerwów. Z problemami i stresem ostatecznie lepiej poradziła sobie jednak drużyna Michała Kubiaka, wygrywając tym samym całe spotkanie (15:13).

Halkbank Ankara – Maliye Milli Piyango Ankara 3:2 (15:25, 25:19, 22:25, 25:18, 15:13)