Lechia gromi w Pucharze Polski!

12 sie 2015, 19:04

Lechia Gdańsk wysoko wygrała na wyjeździe w Pucharze Polski przeciwko Puszczy Niepołomice. Gospodarze musieli pogodzić się z wynikiem 1:5.

Lechia Gdańsk bez większych problemów pokonała Puszczę Niepołomice. Pierwszego gola w 21. minucie zdobył Piotr Wiśniewski, który dobił strzał Makuszewskiego. W 36. minucie ten sam zawodnik podwyższył wynik spotkania. Puszcza jednak nie zamierzała się poddawać. Już 2 minuty później sędzie podyktował karnego dla gospodarzy, którego na bramkę zamienił Gębalski. Jednak jeszcze przed przerwą było 1:3. W 44. minucie do siatki trafił Makuszewski, który dobił piłkę po wypuszczeniu jej z rąk przez bramkarza Puszczy.

Po przerwie spotkanie nadal należało do przyjezdnych. W 49. minucie bramkę zdobył Bartłomiej Pawłowski, który dobił piłkę po dwóch wcześniejszych strzałach piłkarzy Lechii. Wynik przypieczętował w 74. minucie ten sam zawodnik. Dostał podanie od Haraslina i pewnie wykorzystał sytuację.

Puszcza Niepołomice 1:5 Lechia Gdańsk