Lewandowski trafia na celownik Barcelony! I znów strzela w lidze [wideo]

12 mar 2022, 19:41

FC Barcelona chce wzmocnić swój atak i Robert Lewandowski jest jedną opcji branych pod uwagę. Katalończycy marzą o Erlingu Haalandzie, ale wszystko wskazuje na to, że ten trafi do Manchesteru City.

Hiszpańska gazeta “Sport” podała informację, że polski napastnik jest rozpatrywany jako jeden z głównych kandydatów do zakupu przez Barcelonę. Klub kierowany przez Joana Laportę najchętniej widział by u siebie Haalanda. Wiele jednak wskazuje na to, że Norweg ostatecznie opuści Borussię Dortmund na rzecz Manchesteru City.

Tym samym FCB dołącza do kilku innych europejskich marek, które śledzą sytuację Lewandowskiego. Niedawno pojawiły się pogłoski, że zainteresowany Polakiem jest również Manchester United. Lewandowski na celowniku angielskiego klubu. Niemieckie media potwierdzają.

Katalończycy biorą również pod uwagę Alexandra Isaka, występującego w Realu Sociedad, a także Lautaro Martineza z Interu Mediolan.

Kto jeszcze interesuje się Lewandowskim? Sprawdź – Lewandowski na transferowej karuzeli! City, PSG, Atletico czy Bayern?

Tymczasem w sobotnim meczu Bayernu Monachium z Hoffenheim, napastnik zapewnił swojej drużynie remis strzelając gola na 1-1 w trzeciej minucie doliczonego czasu do pierwszej połowy. Było to jego 29. trafienie w tym sezonie Bundesligi.

Monachijczycy zremisowali drugi mecz z rzędu, co daje Borussi szansę na powalczenie jeszcze o mistrzowski tytuł w Niemczech. Obie drużyny dzieli w tej chwili 10 punktów, ale Bayern jak dotąd rozegrał o dwa mecze więcej.